מתעניינים ? צרו איתנו קשר .

  שם

  דואר אלקטרוני

  מספר טלפון

  נושא

  תוכן ההודעה   

  ניהול דירות בתל אביב – מייצגים את בעל הדירה אל מול הדייר 
  המומחים לניהול בניינים ודירות מאז 1986
  מקצועיות ואמינות ללא פשרות
  03-5178211
   
  ניהול דירה בתל אביב – כדי להסיר דאגות וטיפול מבעל הדירה
  ניהול נכס בתל אביב – מקצוענות ואמינות מאז 1986
  ניהול בניינים בתל אביב – זה הילה ר.ג. יעוץ ניהול והשקעות בע"מ 
  שהדירה שלו תהיה מתוחזקת כהלכה וברמה גבוהה. שדמי השכירות יועברו מידי חודש לחשבון הבנק, ללא מרדפים וללא דאגות. שיהיה מי שינהל את הדירה באופן אמין, ישר ומקצועי ללא פשרות.
  ניהול דירות בתל אביב או ניהול הבניין באמצעות חברת הילה ר.ג. יעוץ ניהול והשקעות בע"מ – אמינות מקצוענות והגינות ללא פשרות. "ניהול דירות בתל אביב" – בכדי למנוע צרות
  אתם ודאי תוהים "מדוע כדאי להעביר את ניהול הדירה למומחה בתחום"? להלן סיבות מספיק טובות מדוע כדאי?
  כדי שהדייר שבביתך לא יסרב להחזיר לך את דירתך בתום תקופת השכירות.כדי שהנכס שלך יוחזר אליך בתום השכירות ראוי למסירה לשוכר הבא.  כדי שלא יטרידו אותך במהלך תקופת השכירות עם בעיות ותיקונים שצצים בכל דירה .כדי שלא תקבל מכתבים מהעירייה ומחברת החשמל בשל אי תשלום חובות על ידי השוכרים. כדי לחסוך ממך התעסקות עם בעלי מקצוע כגון, שרברבים, צבעים, זגגים ועוד…כדי לבדוק אמינותם, לתאם מועדי פגישות בינם לבינך ולבין השוכרים.כדי לחסוך ממך התעסקות עם שיקים חוזרים של דיירים קשיי גביה.כדי שלא תצטרך להכין פרוטוקול מסירה עם תצלומי הדירה ומצב קריאת מוני המים והחשמל והגז עבור הדייר שנכנס.כדי שלא תצטרך לנהל ויכוחים עם דיירי הדירה ולקבל את החזקה בדירה בתום תקופת השכירות את הדירה כשהיא לא מספיק נקייה, או שהקירות פגומים ולא שולמו כל החובות.ובכן, אתה לא רוצה להתעסק עם כל הצרות האלה, ניהול דירות בתל אביב זה הילה ר.ג. יעוץ ניהול והשקעות בע"מ כאן, כדי לאפשר לך לנפוש ולהיות רגוע כשאנו נטפל בכל.

  איך זה מתבצע ?
  אנו נטפל בדירה משלב מציאת השוכר ובדיקתו הכנת חוזה שכירות באמצעות עו"ד החברה וגביית דמי השכירות והפקדתם בחשבון הבנק שלך ועד ליום בו יחזיר את הדירה לאחר תום תקופת השכירות.
  כמה עולה שירות ניהול דירות בתל אביב אתם שואלים? פחות ממה שהייתם משלמים למתווך ועו"ד – תודו על האמת כי המחיר הוגן.  צרו קשר עוד היום! 
  ניהול בתים בתל אביב במשרה מלאה
  משקיעים רבים בוחרים להשקיע את הונם בדירה להשקעה, אלו הם משקיעים שהבינו כי אפיק השקעה זה יעיל וריווחי ביותר, בשל הפטור ממס עד לסך כ 5,000 ש"ח לחודש וההכנסה השוטפת, אולם רכישת דירות למטרת השקעה דורשת ניהול נכסים ואחזקת בתים שוטפת. למרות הרווחים הנאים והמפתים, משקיעים רבים נרתעים מרכישת דירה להשקעה היות והם חוששים מהזמן שגוזל ניהול נכסים בתל אביב
  מה כולל השירות?  בשונה מהשקעות אחרות לרבות תיק ניירות ערך או קופת גמל, ניהול נכסים בתל אביב מחייב את בעלי הדירות להיות מעורבים במידה רבה בכל התהליך. מציאת שוכר מתאים לדירות, טיפול בחוזה השכירות,  אחזקת בתים, טיפול ותיקונים מדי פעם ואף התמודדות באמצעות עורך דין מול שוכר קשה גביה בעל מוסר תשלומים ירוד. עניין ניהול נכסים בתל אביב אינו מתאים לכל אחד אולם הנכס מניב והרווחים נאים, כיום קיים פתרון מצוין לעניין זה – העברת ניהול נכסים בתל אביב לחברה מתמחה. ניהול נכסים בתל אביב בראש שקט.  השכרת שירותיה של חברת ניהול נכסים בתל אביב מתמחה אחראית על כל מה שקשור בניהול בתים החל ממציאת שוכר הולם, המשך בסגירת חוזה השכירות וכלה בטיפול השוטף ובבעיות שצצות. בעבר, שירות ניהול נכסים בתל אביב היה ניתן בעיקר לעסקים גדולים המחזיקים בנכסים בסדר גודל של בניין שלם.
  כיום, חברת ניהול נכסים בתל אביב מודעת לצורך של משקיעים פרטיים קטנים בניהול בתים ואחזקתם והחלה להציע שירות זה, הדבר הביא לשקט נפשי ורווחים יפים למשקיעים רבים.
   

   

  דירות נופש להשכרה לחץ לרשימה המלאה

  דירה להשכרה בתל אביב לתקופות קצרות
  לחץ לתמונות נוספות
    
  מספר הנכס: 5
  סוג הנכס: דירה
  גודל הדירה: 60
  תאריך פינוי: 21/12/2019
  מספר חדרים: 2

  מיזוג אוויר ממד מרפסת ריהוט סורגים
  מחיר: 650
  דירה להשכרה בתל אביב לתקופות קצרות
  לחץ לתמונות נוספות
    
  מספר הנכס: 4
  סוג הנכס: דירת גן
  גודל הדירה: 40
  תאריך פינוי: 20/12/2019
  מספר חדרים: 2

  מיזוג אוויר מרפסת ריהוט סורגים מעלית
  מחיר: 750
  דירה להשכרה בתל אביב לתקופות קצרות
  לחץ לתמונות נוספות
    
  מספר הנכס: 6
  סוג הנכס: דירה
  גודל הדירה: 70
  תאריך פינוי: 30/04/2020
  מספר חדרים: 3

  מיזוג אוויר ממד מרפסת ריהוט
  מחיר: 0
  דירה להשכרה בתל אביב לתקופות קצרות
  לחץ לתמונות נוספות
    
  מספר הנכס: 8
  סוג הנכס: דירה
  גודל הדירה: 130
  תאריך פינוי: 06/01/2020
  מספר חדרים: 4

  מיזוג אוויר מרפסת ריהוט מעלית
  מחיר: 0


  Netbuy - בניית אתרים בוורדפרס, תבניות וורדפרס
  Call Now Button